PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 488
ocen
6,2 10 1 67488
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

1!!! Kupa straszna

ocenił(a) film na 1

Patrzą na Albę przypomniała mi się parodia z Scary Movie 3 z pamelą anderson. Tak właśnie to wygląda:D:D:D
Eee kto widział orginał ten się zawiedzie i pewnikiem splunie. Bo amerykanie po tym jak spartolili japońskie horrory, biorą się za chińskie. Ehhh, żenada. Wogóle szkoda czasu, obejrzałem i pewnie zapomne. A orginał braci Pang jest nie do przebicie i sala cała na festiwalu była wciśnięta w fotel poprostu. A to coś powoduje, że chce się śmiać:D:D:D Może dlatego, że chińska opowieśc z ich mentalnością nie pasuje do zamianki na amerykańskie elo cycki/dupcia/gwiazdy:D

No i pan reżyser Nakata, który w ameryce zaczął robić wszystko na jedną nutę zwyczajnie wg. mnie tam w USA się schrzanił jak Petersen. I może po kupie jaką był Ring2 madeinUSA powinien wyluzować, wrócić do braci, pomyśleć, zjeść ryżu i zacząć z nowymi pomysłami.

Może się popcorniarzą film spodoba, bo wg. mnie orginał był straszny, miał klimat i prowadzenie ujęć jak w szpitalu, czy w widzindzie było mistrzowskie. Tu już nie ma się czym zachwycać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones