PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 436
ocen
6,2 10 1 67436
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

3/10

ocenił(a) film na 3

co to jest ?
Horror ? Jak tak to reżyser pomylił chyba tabletki .
Żałosny film ;/

koloso98

Ja to sie uśmiałem niesamowicie :D.

ocenił(a) film na 6
lukasz92

Moim zdaniem film rewelacyjny mimo Alby ale bardziej jako dramat o życiu ludzkim ze wstawkami horroru.

ocenił(a) film na 6
emillo97

Oglądnąłem film raz i pewnie więcej nie zobaczę, nie mam zwyczaju oglądania filmów kilka razy, chyba, że są bardzo dobre. Ten jakoby nie pasował do swojej kategorii, o czym wspomina Pan wyżej.
Jak dla mnie 5/10 może 6 ... , ponieważ film do gniotów nie należy, dobrze się go ogląda, i napewno nie powinna to być ocena typu "3"

ocenił(a) film na 2
emillo97

NO WŁAŚNIE! GIMBAZY I TAK NIE ZROZUMUIEJĄ! TO Z NICH SIĘ TRZEBA ŚMIAĆ!

ocenił(a) film na 7
koloso98

To chyba nie znasz się na filmach jak to jesz żałosny film.

lucyna63

Co do tego filmu ma absolutną rację, co do pozostałej wiedzy o filmach nie wypowiem się, wystarczy spojrzeć na listę przez niego ocenionych i wyciągnąć własne wnioski.

koloso98

Wczoraj ocena była 6,1, dzisiaj już 6,4...

david86245

Poważnie? ...

ocenił(a) film na 3
koloso98

no każdy ma swój gust ale niech piszą wyrażnie (dramat) a nie horror !

ocenił(a) film na 10
koloso98

Ja jestem zupełnie innego zdania. Bo najwyraźniej niektórzy nie dostrzegają ukrytego sensu i pewnych analogii w tym filmie. I o inteligencji raczej też nie świadczy radosne stwierdzenie "Żałosny film". Jak już chcesz go obrzucić mięsem, to zrób to na poziomie rozumnego człowieka, a nie 10-latki: Jejciu, ten film wcale nie jest 'sweetaśny', jest fuj i be - tak sobie mniej więcej Ciebie wyobraziłam i Twój post ma taki wydźwięk... Szkoda, że ktoś ogląda taki film i w ogóle nie próbuje się w niego wsłuchać, tylko ogląda, bo nie ma co robić. Nie ma co, gratuluję!

ocenił(a) film na 3
Aylla

Nie chcę się kłócić ale ten film to nie jest horror .
Może masz racje nie oglądałem go czujnie ale mi nie podszedł do gustu ;)

ocenił(a) film na 6
Aylla

Zgadzam się z Tb. Ten film ma ukryty sens,i ma na celu przedstawienie pewnego obrazu a nie ma być tylko prościutkim horrorkiem mającym na celu tylko ,,przestraszenie". Były tam pokazane jakby portrety psychologiczne i fabuła nie była banalna jak w większości tego typu filmów.

ocenił(a) film na 4
Aylla

nie ma niczego odkrywczego w tym filmie to klisza wielu innych . No i żaden horror. Strachu nie ma , fabuła ciekawa ale jej potencjał wykorzystany kiepsko. Zresztą jedna osoba coś w filmie zauważy inna nie. Ocenianie inteligencji na podstawie forum może byc zgubne.

ocenił(a) film na 2
Aylla

TRAFIŁAŚ W SAMO SEDNO WERKENNA! CI KTÓRZY NIE CHCĄ I TAK NIE DOJRZĄ UKRYTEGO SENSU, BO SĄ (W PRZENOŚNI) ŚLEPI!

koloso98

sam jesteś żałosny,to najlepszy film z Jessicą!

ocenił(a) film na 3
A_D_J

nie chcę się kłócić może i masz racje

ocenił(a) film na 7
A_D_J

Czy najlepszy to bym nie powiedziała.

ocenił(a) film na 9
koloso98

faktycznie, jako horror to ten film się nie sprawdził, jednak ma bardzo ciekawą tematykę i sądzę, że jest wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
koloso98

Nie rozumiem, mówisz że słaby bo ktoś napisał że to horror czy ze film jest słaby?! Jak dla mnie film jest bardzo dobry i zasługuje na więcej niż 3!

koloso98

Chyba ty jesteś żałosny. Według mnie to najlepszy horror jaki widziałam.

ocenił(a) film na 3
truskawka_fw

Jak oglądasz bajki, a nie horrory to się nie dziwię :)

koloso98

Dokładnie jako "najlepszy horror świata " ten film to chyba jakiś żart :/

ocenił(a) film na 2
tala1987

NAJLEPSZY MOŻE NIE JEST, JEDNAK MA SWÓJ DŹWIĘK

ocenił(a) film na 2
Perenelle

*WDZIĘK

truskawka_fw

To chyba nie oglądałas zbyt wielu horrorów

ocenił(a) film na 4
koloso98

dla mnie film również nienajwyższych lotów, wtórny i naiwny etc. Niemniej obejrzałam do końca bez przykrości, Alba jest tak śliczna, że nie potrafiłabym się jako wredna baba do niczego przyczepić a horror przeżyłam dopiero jak zobaczyłam w lustrze własne odbicie ;).

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 5
koloso98

nie jest najgorszy..ale mnie z lekka nudził. moja ocena to 5/10.

Paullaa_97

mnie też strasznie wynudził, dla mnie słaby i nie polecam.

ocenił(a) film na 1
placki13

Ten film w żadnym wypadku nie powinien być oceniany jako horror. Boże widzisz i nie grzmisz! Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałam! Rozczarowanie poteguje fakt, tak wysokiej oceny na filmwebie. Wiem, że ostatni wpis jest sprzed niemal roku, ale piszę żeby ostrzec wszystkich, którzy noszą się z zamiarem obejrzenia: nie róbcie tego. Zmarnujecie tylko swój czas, wierzcie mi, wiem co mówię.

ocenił(a) film na 2
Epitafium

Jak już wcześniej mówiłam: niektórzy się nie znają! Nie zgadzam się z Tobą!

ocenił(a) film na 8
Perenelle

Cóż do niektórych ciężko dotrzeć.Epitafium film nie musi Ci się podobać ale nie pisz : nie oglądajcie,zmarnujecie tylko swój czas itd.Ja film obejrzałem i jestem zadowolony horror może to i nie jest ale w nocy oglądając samemu robi fajne wrażenie.Ciekawa fabuła, ciekawe zakończenie ani chwili się nie nudziłem.A film jak najbardziej polecam.

koloso98

Dla was wszystkich ludzie i dla wszystkich którzy to przeczytają : niczyjej oceny nie chcę krytykować, lecz musicie się nauczyć najpierw czym jest gatunek horror. Horror nie musi być wcale straszny, ani nikt w czasie oglądania go nie musi (za przeproszeniem) srać w gacie ze strachu xD . Jeżeli w filmie zawarte są motywy paranormalne, nadprzyrodzone to już wtedy film klasyfikuje się do miana horroru :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones