PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 477
ocen
6,2 10 1 67477
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

9/10

ocenił(a) film na 9

wedlug mnie straszny :) pare razy go juz ogladalam. polecam

ocenił(a) film na 1
AjkaBajka

Jak można oglądać horror kilka razy? Pomijając "Ducha" oczywiście.

ocenił(a) film na 8
kpsel

8/10
Bardzo dobry film przypominający Oszukać przeznaczenie Blink i Przepowiednia

giovanni50

Zgadzam się. Końcówka szczególnie przypomina Oszukać przeznaczenie.

użytkownik usunięty
lady_dariaa

7/10 i końcówka the best ale mam pytanko czy ten chłopiec co był w bloku co mówił o świadectwie to był syn tej babki z windy i czy on zginął dlatego że rzucił się z okna?a kim był ten facet z windy?

ocenił(a) film na 6

no właśnie nie wiem o co chodziło z tym kolesiem z windy ... wie ktoś?
jeśli chodzi o dzieciaka to właśnie tak mi się wydaje, że samobója walnął.

Z tego co zrozumiałam, to tak, był synem tej babki z windy. Hmm, też się nad tym zastanawiałam i to chyba najbardziej prawdopodobne, że zginął skacząc z okna. Który facet?

użytkownik usunięty
lady_dariaa

jak alba była w windzie jechała na 15 pietro i facet był odwrócony do niej i pózniej się zbliżał do alby

Aha, to kojarzę. Też sobie zadaję pytanie, kim on był.

użytkownik usunięty
lady_dariaa

Kurdę taka jedna niepotrzebna scena ale po oberzeniu filmu daje do myślenia.A może to był jakiś facet z tego płonącego baru albo tej tragedii na granicy co zginął

Oj tak, bardzo. FILM - ZAGADKA. Całkiem możliwe. Albo był to ktoś kto zginął w tym wybuchu, co ta babka, co miała jej oczy go niby spowodowała?

lady_dariaa

Pewnie był zwykłym zmarłym niewnoszącym nic do marnej fabuły, miał jedynie za zadanie przestraszyć Albę i widzów. Szkoda, że tylko to pierwsze mu się udało...

użytkownik usunięty

Tak to był syn tej pani o wschodniej urodzie, którą siostry spotkały w windzie i owszem - najprawdopodobniej wyleciał przez okno szukając świadectwa. Być może w rozwiązaniu wątpliwości pomogło by obejrzenie oryginału Gin gwai z 2002 roku.

ocenił(a) film na 8
kpsel

Ha-ha-ha! :)) Ja mam podobne odczucie (choć lista wyjątków jest u mnie nieco dłuższa :D ), wczoraj też nastawiłam się początkowo na "Ducha", bo go uwielbiam, ale ostatecznie dałam się namówić na ten, nieznany mi jeszcze, horror. Zrobił na mnie spore wrażenie. Piękna Jessica i ciekawy motyw przewodni filmu są wielkimi atutami. :)

ocenił(a) film na 6
AjkaBajka

straszny? co kto lubi ;) dla mnie horrory to kino czysto rozrywkowe. ten się nawet dosyć miło oglądało.

ocenił(a) film na 6
antygrafik

dla mnie też był straszny... ale może dlatego, że ja sie boje zjaw, duchów itp. ;) hehe film na +, chociaż nie był jakiś super ;)

ocenił(a) film na 5
AjkaBajka

Jak to zwykle bywa- amerykański remake to dziadostwo. Tu wyszło przeciętnie ale jak zazwyczaj gorzej.

Zawsze lepiej jako 1 oglądać oryginalne wersje

AjkaBajka

9/10 to chora przesada, ale ok, nie wnikam.

AjkaBajka

straszny? w którym momencie? ''horror'' przeciętny...

ocenił(a) film na 7
dodsab

Może i jako horror nawet nie byłoby czterech gwiazdek, ale mi się miło oglądało jako dramat, może troszeczkę akcji... Fabuła nie była taka zła : p

AjkaBajka

ja też!szczerze polecam!

ocenił(a) film na 9
A_D_J

Według mnie nie był straszny... Miał ciekawą fabułę, a na samym końcu jak uratowała tych ludzi kosztem swojego życia coś wspaniałego... Popłakałam się kiedy ludzie w ostatniej scenie bili jej brawo... Była taka szczęśliwa, chociaż straciła wzrok..

ocenił(a) film na 8
AjkaBajka

No mi równiez się pododbał ;D jak można dać mu 3?? jeejka ;D przecież był naprawdę dobry, jak go oglądałam no byłam młodsza , ale bałam się no i ma długi ciekawy wstęp gdzie się człowiek przyzwyczaja do głównej bohaterki .. Do tej pory pamiętam scenkę gdy przechodziła przez ulice ;p i choć była niewidoma pociągnęła do siebie skata - a ... dzieki czemu uratowała mu być może życie.
Cudny film.

ocenił(a) film na 5
AjkaBajka

Nie jest zły, ale bardziej jako thriller/dramat. Jak ktoś oczekuje chociaż odrobinę strasznego horroru to się zawiedzie (tak jak ja) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones