PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 436
ocen
6,2 10 1 67436
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Japończycy nakreślili wg mnie lepszy klimat. Tu dodatkowo na minus działa to, że Amerykanie na siłę musieli zrobić happy end pod koniec. Po co było zmieniać mocną końcówkę znaną z oryginału, gdzie (i tu spojler japońskiej wersji) wszyscy giną w tym korku. Taka mroczna końcówka lepiej pasowała do całości filmu.

ocenił(a) film na 7
Krzesimirus

Zgadzam się z tym, że oryginał jest lepszy, ale nie jest on Japoński, tylko Chiński.
Film zaczął się nieźle, ale później napięcie zamiast rosnąć - spadało... w oryginale była też scena, która została włączona do czołówki "najbardziej przerażających scen w kinematografii" - staruszek w windzie. Wprawdzie tutaj też się pojawił, ale podczas tej sceny nie czułem nic, w wersji Chińskiej (którą widziałem kilka lat temu) włosy stawały mi dęba.

ocenił(a) film na 5
Ineluki

O proszę, ale dałem plamę z tym krajem, dzięki za wyprowadzenie z błędu :) Pewnie dlatego zdawało mi się, że to Japończycy, ponieważ przeważnie to oni przodują w horrorach z duchami w roli głównej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones