PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 477
ocen
6,2 10 1 67477
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Musze przyznac ze naprawde bym chcial ujzec ten film w amerykanskiej wersji! Ale obawia mnie to ze to juz drugi taki film ktory ameryka "kupuje". No coz zobaczymy jak pomysl sie sprawdzi The Ring byl dobry - nawet lepszy. Czekam na druga czesc no i ten film tez "zapisze w oczekiwaniach"

Elendil_2

Tiaa... Najpierw amerykańce spaprali japońskie dzieła, teraz zabierają się za chińskie kino. Ale mnie to denerwuje, jakby nie mogli czegoś własnego nakręcić!!

ocenił(a) film na 6
Ayu_rin

Nie mów odrazu, że spartolili, te tzw. "dzieła", poprostu są w stylu amerykańskim. Jedni wolą horrory japońskie, inni amerykańskie. Jeżeli jest szansa poprawienia filmu i spróbowania uczynienia z niego jeszcze lepszym to czemu nie...
Być może i pomysły im się wyczerpały, wszystko przecież kiedyś się kończy.
Ja osobiście jestem zwolennikiem remaków...

ocenił(a) film na 8
Marcus_gd

mam nadzieje ze bedzie lepszy od pierwowzoru

Marcus_gd

Super - kocham ameryke i amerykanskie rimejki - powinni zrobic rimejka Popiol i Diament, to takie nudne i gupe kino a jakby to Szpilberg zrobil pewno bylo by super... albo 4 pancernych - to mogli by zrobic ci bracia od Matrixa, kocham Matrixa, to pewno 4 Pancerni tez by byli superowi, Szkoda ze nie rimekjuja innych nodnych i gupich filmow, najlepiej lektur, bo by mozna bylo isc do kina zamiast czytac i nie bylo by nudno jak na filmie polskim albo francuskim - pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones