PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 488
ocen
6,2 10 1 67488
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Czy ktoś wie może czyja muzyka jest tłem tego zwiastunu??

ocenił(a) film na 5
Laaand

no mnie też to ciekawi,
szybko szybko, kto wie :D napalilem sie na nią

ocenił(a) film na 8
Laaand

Blaqk Audio - The Love Letter
Jak chcesz ten kawałek na mp3 pisz na mail: adi.filmweb@gmail.com.

ocenił(a) film na 5
freepick

wielkie dzieki , juz ją mam :]

ocenił(a) film na 8
biernat_krakow

Szczerze, to zwracałem się do autora topicu. :]

ocenił(a) film na 5
freepick

ja też.

ocenił(a) film na 8
biernat_krakow

Co: "ja też."? Ponowiłeś pytanie do autora topicu, ale minutę później piszę, że mam ją udostępnioną. Piszesz następnie, że jej nie chcesz, bo sobie załatwiłeś uprzednio wchodząc na te forum, a ja odpowiadam, że zwracałem sie bezpośrednio do autora, nie wiedząc jeszcze o innych szukających tej piosenki. Nie rozumiem odpowiedzi, że Ty też. Domyślnie interpretuję to jako fakt, że "wielkie dzieki , juz ją mam :]" zwróciłeś do autora topicu, ale on nie napisałem żadnej odpowiedzi. Więc o co chodzi?

freepick

Granat niebo już przysłonił...jak szybko dni za zimy mijają:-)
Dziękuję za odpowiedź. Ściągnęłam już ten utworek. Szukałam wersji instrumentalnej, bo zdecydowanie wolę "gołe" linie melodyczne bez wokalnych ozdobników. Nie znalazłam takowej wersji. Może ktoś ma??

ocenił(a) film na 8
Laaand

Też takiej nie znalazłem. Cholera zawsze wszystko znajduję a tym razem kicha! Wszystkimi sposobami szukałem, więc odpowiedź jasna: specjalnie dopasowany do trailera ten kawałek...

freepick

Nuuu... przerobiłam ścieżkę z trailera na mp3,także jak ktoś będzie chciał ten ponad minutowy fragment,może się do mnie zgłosić:-)

ocenił(a) film na 8
Laaand

Też tak umiem... Ale ja chcę ten ponad trzy minutowy. :P

ocenił(a) film na 8
Laaand

no ja tez szukałem i nic...;/w sumie to nawet nie wiem gdzie jest wersja z wokalem...do sciagniecia...hym...ja tak sobie mysle, ze ta muzyczka z teasera bedzie wtedy kiedy bedzie soundtrack z filmu ?? co Wy o tym myslicie???;P;P jak ktos ma linka gdzie sciagnac piosenke z wokalem niech da linka oky???;] Pzdr ;)

ocenił(a) film na 8
Dann

Na pewno nie pojawi się soundtracku filmu, nawet pewnie w ogóle takowy się nie pojawi.

ocenił(a) film na 7
freepick

Tak dla sprostowania.Słuchałam tego na okręta i wciąż cos mi nie pasowało. Utwór występujący w trailerze to zmiksowane dwa utwory Blaqk Audio. Na początku mamy Between Breaths, a w od momentu wybuchu ognia w twarz głównej bohaterki mamy The Love Letter.
Nie ma szans znaleźć tego mixu, może wrzucą go na soundtrack.

ocenił(a) film na 8
Kelpie

Sama sobie zaprzeczasz.
Mix to inaczej zmiksowanie co najmniej dwóch piosenek.
W trailerze nie ma mixu. Są dwa utwory, puszczane po kolei, jeden po drugim, tyle, że w wersji bez słów.

Nadal nic z tego znalazłem. Ech.

ocenił(a) film na 8
freepick

Zresztą polecam całą ich płytę:
http://kuonji.com/mp3/blaqk/ :)

ocenił(a) film na 7
freepick

Nikt nie ujmuje Twojego wkładu w odnalezienie tego utworu. ja tylko sprecyzowałam Twoją wypowiedź.

I owszem jest to mix. utwory nie są puszczane kolejno po sobie, ponieważ moment wybuchu ognia w twarz Alby to 12 lub 14 sekunda utworu The love Letter. Nie jest on puszczony od początku - czas który podałam to moment wejścia perkusji i gitary, sam początek tego utworu to tylko pianino.

Nie przeczę sama sobie. Mogłabym się ewentualnie pomylić.
Ale w tej sytuacji jestem pewna tego co napisałam.

Pozdrawiam Cie serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones