PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 488
ocen
6,2 10 1 67488
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Spośród remake'ów dzieł skośnookich twórców gatunku grozy, które stanowią zdecydowaną większość jeśli chodzi o horrory kręcone obecnie w zaciszu Hollywoodu, "The Eye" wychodzi obronną ręką (okiem?). Nie oglądałem oryginału ale amerykańska przeróbka ma klimat, umiejętnie wciąga i - co najważniejsze - potrafi przestraszyć. Co więcej, choć wiele osób nie uwierzy, faktem jest, iż Alba pokazuje oprócz swojej nieprzeciętnej urody kawałek porządnej gry. Jessica (brawa za tę rolę!)jest wiarygodna i przekonująca, można pokusić się nawet o stwierdzenie, że nieświadomie (prawdopodobnie) wzięła na siebie większy ciężar filmu. Udaje jej się to i paradoksalnie rola w filmie grozy tworzy jej dobrą reklamę, która powinna zachęcić twórców do angażowania jej w poważniejsze produkcje (w stylu "Sin City"). Ja z satysfakcją mogę przyznać, że patrząc przez pryzmat obecnych "dzieł" uchodzących za horrory (niekoniecznie remake'ów azjatyckich produkcji), "The Eye" jest filmem bardzo dobrym.

8/10

ocenił(a) film na 8
WuHaPe87

Witam,

zgadzam się z założycielem tematu. Film jak na remake całkiem niezły + Jessica Alba skłania mnie do polecenia go :).

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
WuHaPe87

ja właśnie skończyłam oglądać... i mnie sie bardzo podobał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones