PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 477
ocen
6,2 10 1 67477
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Świetny pomysł na film :)
Psycholodzy reżyserii filmu sie postarali :)

ocenił(a) film na 8
MORin

Co Ty pieprzysz?
Pomysł może i udany, ale kiepska realizacja i kiepskie wykonanie obniża poziom tego filmu. Na dodatek to jest remake. Chyba nigdy nie trafiło się, by remake był lepszy od pierwowzoru.

ocenił(a) film na 8
freepick

kwestia gustu, wg mnie film byl calkiem ok

freepick

"nigdy nie trafiło się, by remake był lepszy od pierwowzoru."
a wlasnie ze sie trafilo - The Ring. Jak na razie to jedyny przypadek. Reszta remake'ów azjatyckich horrorów była słabiutka.

ocenił(a) film na 8
Evil_Ash

To Twoim zdaniem remake Kręgu był lepszy. Moim zdaniem był gorszy.

freepick

Zdaniem moim i chyba wszystkich ludzi, z którymi miałem okazję rozmawiac na ten temat.

ocenił(a) film na 8
Evil_Ash

No to warto by było, gdybyś o tym wcześniej napomknął, a nie narzucał zdanie na "wszystkich". Dla mnie synonimem słowa wszyscy jest nikt.

freepick

???????????????????????????????????LOL
?????????????????????????????????????

ocenił(a) film na 8
freepick

'Krag' azjatycki nokautuje amerykanski remake :P To juz masz wszyscy - 2, niemniej mam juz dosc bladolicych maszkar niezaleznie od kraju, z ktorego pochodza. Najlepszy azjatycki horror z bladolicymi maszkarami - 'Widmo' (Shutter), dzis czytalem w Empire, ze to juz tez rimejkuja ;]

ocenił(a) film na 8
Fidel

No niestety. Zwłaszcza w roli głównej te beztalencie, Joshua Jackson.

Fidel

"To juz masz wszyscy" - czytaj dokładnie, zanim coś napiszesz. Dyskutowac nie zamierzam bo nie ma o czym.

ocenił(a) film na 8
Evil_Ash

No tak, bo nikt za Tobą jak mur nie stoi.

freepick

imo właśnie remake'i lepsze, ale o gustach się nie dyskutuje :] A "Oko" oceniłem na 7/10, po za kilkoma scenami w których jakaś postać wyskakiwała z cienia, z towarzyszącym jej odgłosem, nie zrobił na mnie wrażenia.

p.s. - pisząc remake'i miałem głownie na myśli Ringi

ocenił(a) film na 8
lolez

Taa, The Ring 2 był wybitnie udanym remake'iem.

freepick

ja stoje i za nim jak mur... i sam stanowię mur... ;) co do Ringu... to 2 część o wiele lepsza była jako remake... pierwsza po jap to nie skończyłem zdaje sie bo taki gniot (a naprawdę lubie niektóre horrory japońskie i mam ich mnóstwo.. wiec niech nikt nie pisze zaraz "ring to gniot?... to sie nie znasz" heh) :D... ale to tylko kwestia gustu.. ja wam mówię.. zapewne na świecie znajdzie sie ktoś kto sie podnieca przed moda na sukces.. i daj mu boziu zdrowie.. bo jeszcze pare odcinków przed nim :P... tak samo są tacy którym się Oko japońskie podobało bardziej... albo USAńskie.. i tu nie ma co rozgrzebywać tego.. bo i tak sie nie zgodzi jeden z drugim ;] lepiej powiedzcie co najbardziej cenicie w Waszej ulubionej wersji.. a nie piszcie że jak ktos ma inna ulubioną która jest "mojsza niz twojsza".. ze pieprzy, że sie nie zna.. bo kazdy sie zna najlepiej na tym co jemu sie podoba ;] pozdrawiam!!

ale abstrachując od Ringa, The eye japońskie było rewelacyjne :) nie wiem jak ang, chodzą różne opinie ;) sam jestem ciekaw jak to będzie! to teraz jeszcze czekać jak przerobią Ichi the killer, Perukę i Czerwone pantofelki heh że o Audition, Red Room, Suicide Circle i Bunshinbansabie nie wspomnę... a na dobranoc Honguarimizonosokokara :P tytuł mnie tak rozśmieszył ze aż sie na pamięć nauczyłem :P... a oznacza tyle co "Dark Water" hehe pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones