Parker Posey

Parker Christian Posey

6,9
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Parker Posey

Kocham ją za tą rolę!! Moim zdaniem jest bardzo niedocenianą aktorką, ma wielkie
zdolności. Mam nadzieję, że zobaczę ją jeszcze w jakiejś fajnej roli. Macie coś do
polecenia?:)

bangaround

Podzielam opinię. Nadal nikt naprawdę nie dał jej błysnąć... A co do roli w Krzyku 3, to była jedyną ofiarą, której było mi szkoda:)

cxap

Myślę, że w filmie Łzy szczęścia pokazała swoją klasę. Film może nie porywający, raczej średnia klasa, ale jak najbardziej do obejrzenia. Natomiast Demi Moore grająca siostrę bohaterki filmu wypadła dość blado na tle Parker Posey, która potrafiła całą uwagę widza skupić na sobie.

bangaround

W serialu Louie sezon 3 odcinki 4 i 5 zagrała bardzo wyrazistą rolę, w odcinku 5 nie schodzi z ekranu, cały odcinek spędza u boku głównego bohatera. Na koniec odcinka 5 zagrała w scenie, która jest jedną z moich ulubionych w przekroju wszystkich filmów i seriali, jakie widziałem w swoim życiu. Tym jednym odcinkiem i sceną kupiła mnie absolutnie, jest niesamowita. Piękna.

bangaround

Też ją uwielbiam za Krzyk 3. Było z nią dużo wątków komediowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones