Parker Posey

Parker Christian Posey

6,9
5 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Parker Posey

który film kina niezależnego z udziałem Parker możecie polecić?

Paz_Vega

Bardzo polecam film "Łamany angielski", zdaje się że co jakiś czas grają go teraz na Ale Kino!. Bardzo fajnie i naturalnie tam zagrała. :)

Paz_Vega

Też polecam " Złamany angielski",który obejrzałam wczoraj na Ale Kino!.Posey gra nieśmiałą i niepewną siebie dziewczynę z Nowego Yorku, która aby odnaleźc zagubioną miłośc decyduje się jednak na wyjazd do Paryża
Film o tym,że trzeba szukac i miec nadzieję do końca

melania1964

dzięki dziewczyny :) skoro na Ale kino! leci często to tym bardziej obejrze

Paz_Vega

Również polecam "Broken English" :)
Czy ktoś widział coś jeszcze godnego polecenia z jej udziałem? Bo mam straszny niedosyt. Albo coś w klimacie "Złamanego angielskiego"...

maja_san_D

The House of Yes - jak dla mnie jej najlepsza rola i w ogóle super film.

Paz_Vega

Highland Park zagrała tam wredną sucę ale była tam naprawdę przekonująca.

Paz_Vega

"broken english" świetny duodram ale nie zgodze sie z przedmówczyniami co do esencji filmu.. Główna bohaterka nie jest dziewczyną, a dojrzałą kobietą, którą otoczenie opresjonuje by znalazła sobie faceta, w pracy - propaganda sukcesu, sprawia ze robi co do niej należy do tego strasznie sie spina, bo tak naprawde praca jej nie spełnia, a ludzie którzy ją otaczają są ciency, nosi w sobie ogromną strate ale zaciska zęby i próbuje dalej, sprostac oczekiwaniom społecznych standardów, nie powiedziabym że miłość to jej target, na starcie łaknie poprostu bliskości i bycia docenioną (związana jest z tym wspomniana strata) no i kiedy towarzysko kapituluje spotyka faceta który wyrywa ją z blazy ale i budzi lęki zwiazane z jej własnym poczuciem wartości..

Pojawiła się też gościnnie w jednym z odcinków "Louie", gdzie tez stworzyła imponującą rolę

Paz_Vega

Columbus, choć jest to rola 2planowa. Piękny film

gacher

Nie wiem jak film ale znakomicie gra w zagubionych w kosmosie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones